لباسشویی صنعتی تمام استیل تمام اتوماتیک با PLC ، HMI با قیمت های زیر قابل خرید از نمایندگی لباسشویی صنعتی در تهران بوده و با استفاده از بهترین متریال و تکنولوژی جهت استفاده لباسشویی برای خشکشویی و بیمارستان و هتل و… ، آکورد با استفاده از  طراحی ارگونومیک لباسشویی صنعتی بزرگ و کوچک برای یک رقابت کاربرپسندانه تولید میکند تا شما رو هر روز به لاندریتون علاقه مند کند. در ادامه به بررسی مشخصات فنی و قیمت پرداخته ایم. 

لباسشویی صنعتی

استفاده از بهترین متریال و مقاوم ترین ساختار در عین حال راحت ترین کاربری در لباسشویی صنعتی از مهم ترین ارکان در دستگاه های صنعتی هست. بنابراین از بهترین تکنولوژی ها باید بهترین استفاده ها رو برد، از این رو ماشین لباسشویی صنعتی های هوشمند آکورد با کاربری آسان، طراحی ارگونومیک و بروز رسانی های مطابق با تکنولوژی روز دنیا آماده رقابت با برندهای لباسشویی صنعتی خارجی هست. 

لباسشویی صنعتی آکورد دارای plc و HMI هستند با هزاران خط کد که در نتیجه سهولت کار، مصرف کمتر انرژی و شوینده رو به همراه داره که در این حالت دستگاه تمام بخش ها رو تحت کنترل خودش داره و هیچ وقت نمیزاره فرایندی اتفاق بیوفته که به قطعات مکانیکی دستگاه آسیبی وارد شه.

ماشین لباسشویی صنعتی
لباسشویی صنعتی آکورد

استفاده از PLC و HMI صنعتی دارای مزایای بسیاری هست که در ادامه بررسی میکنیم

مشخصات فنی ماشین لباسشویی صنعتی آکورد : 

 • سیستم دستگاه فول اتوماتیک دیجیتال 
 • مجهز به PLC
 • مجهز به HMI 7inch
 • دارای الکتروموتور ABB اصلی آلمان
 • بدنه دستگاه تمام استیل نگیر ۳۰۴
 • سبد دستگاه تمام استیل نگیر ۳۰۴
 • پوسته دور سبد دستگاه تمام استیل نگیر ۳۰۴
 • آپشن smart boost
 • آپشن fast wash
 • آپشن stain removing
 • کیفیت شستشوی بالاتر به دلیل استفاده از سبد خاص
 •  درب استیل بزرگ
 • تابلو برق اکسترنال – بدنه تابلو برق تمام استیل
 • مجهز به اینورتر اورجینال و اصلی
 • بلبرینگ های اصلی SKF
 • استفاده از درایو سه فاز
 • استفاده از بوش استیل ۳۱۶ بر روی شفت در محل کاسه نمد،برای از سایش در برابر آب و موادشوینده
 • قابلیت تبدیل برق سه فاز به تکفاز
 • مجهز به دور تند چند حالته
 • بدون لرزش و تکان اضافی

ویژگی های منحصر لباسشویی صنعتی مدرن و پیشرفته

لباسشویی صنعتی دارای پی ال سی استفاده از PLC صنعتی اورجینال در ماشین لباسشویی صنعتی

لباسشویی صنعتی آکورد مجهز به سیستم PLC صنعتی میباشد که این موضوع مزایای بسیاری از جمله ضریب اطمینان و مهندسی یکسان در تعمیرات، دقت و سرعت بالای پی ال سی در اجرای دستورات و تاب آوری پی ال سی در شرایط آب و هوایی نا مساعد، درجه حفاظت بالا، کاهش پیچیدگی، مصرف کمتر و در نتیجه طول عمر بیشتر میباشد.

لباسشویی صنعتی دارای اچ ام ای HMI لمسی صنعتی – Touch plus panel

لباسشویی صنعتی آکورد مجهز به سیستم  HMI لمسی صنعتی میباشد و مزایای بسیاری مثل IP بالا، رزولوشم بالا، تحمل دما و رطوبت، دارای پردازنده جدا، تعدد رنگ (گرافیک)،اندازه های مختلف و… که با توجه به صنعتی بودن دستگاه و محیط هایی که در آن قرار میگرد بهترین انتخاب برای رابط کاربریست.

لباسشویی صنعتی با موتور ا ب ب الکتروموتور ABB Germany

تمام ماشین لباسشویی صنعتی های آکورد در همه ظرفیت ها دارای الکتروموتور ABB اصلی آلمان میباشند، زیرا این موتور دارای ظریب اطمینان بسیار بالا، راندمان فوق العاده و دارای استاندارد های جهانی در زمینه الکتروموتور ها میباشد. بنابراین جهت استفاده در لباسشویی های صنعتی آکورد و قرار گیری در محیط های سخت و صنعتی انتخابی بسیار عالیست. ماشین لباسشویی صنعتی با موتور آلمانی انتخابی برای مراکزی که تراکم کاری بالایی دارند. 

لباسشویی صنعتیبا آپشن اسمارت بوست قابلیت SMART BOOST

اسمارت بوست قابلیت ترکیب ماده شوینده و آب قبل از وارد شدن به سبد لباسشویی هست که باعث شستشوی خیلی تمیز تر و فعال شدن آنزیم های مایع یا پودر قبل از وارد شدن آب به سبد میشود، بنابراین دیگه روی البسه خبری از شوره های باقی مانده از پودر های اشباع شده نیست.

 

لباسشویی صنعتی با آپشن میکس قابلیت Efficient Mix

در این آپشن به صورت اتوماتیک با automatic water mixer آب با دماهای مختلف با هم میکس شده و همچنین قابلیت فعالسازی آنزیم ها در زمان کوتاه تری را ارائه میدهد. من جمله این قابلیت موجب کاهش مصرف آب و مواد شوینده  و میزان زمان شستشو میشود.

 

لباسشویی صنعتی با آپشن فست واشقابلیت Fast Wash

شستشوی سریع در ۵ الی ۱۰ دقیقه با توجه به قابلیت های بالا میتواند سیکل شستشو را کامل طی کرده و البسه را تمیز تحویل دهد. این قابلیت همچنین برای لاندری هایی که شستوی روزانه دارند بسیار مناسب میباشد.  

 

لباسشویی صنعتی با آپشن دوزینگ پمپقابلیت Dosing pump

کار با این آپشن خیلی راحته و فقط کافیه که شوینده خودتون رو در محفظه تزریق قرار بدید. خودش با توجه به برنامه هایی که براش تعریف شده بسته به نوع الیافی که میخواهید بشورید و تایمی که بهش برای شستشو دادید در سیکل های مختلف مایع شوینده را وارد سبد میکند.

 

لباسشویی صنعتی بدنه تمام استیلبدنه تمام استنلس استیل نگیر 

بدنه تمام استیل، حتی درب و کوچک ترین پیچ های بکار رفته در دستگاه از نوع تمام استیل نگیر میباشند. بنابر این ماشین لباسشویی صنعتی مناسب محیط های سخت و با رطوبت بسیار بالا میباشد. این دستگاه دارای تابلو اکسترنال تمام استیل میباشد.

 

لباسشویی صنعتی شیشه نصب آسانشیشه سکوریت با نصب آسان

شیشه سکوریت با نصب آسان و آب بندی دقیق که با پیچ های استیل بسته میشود و نیازی به اصلاحات در محل کارخانه سازنده نیست، بلکه خودتان با یک حرکت ساده میتوانید شیشه درب دستگاه را تعویض کنید و نیاز به تخصص و ابزار خاصی ندارد. از مزایای شیشه سکوریت جهت استفاده در این دستگاه باید گفت که دارای ذرات ایمن بعد از شکستن میباشد، هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی و استاندارد است، تحمل دمای بالا و قابل استفاده در محیط های سخت و مختلف میباشد. 

لباسشویی صنعتی سب و محفظه دور استیل سبد و محفظه دور آن تمام استنلس استیل نگیر

بدنه تمام استیل، حتی درب و کوچک ترین پیچ های بکار رفته در دستگاه از نوع تمام استیل نگیر میباشند. بنابر این ماشین لباسشویی صنعتی مناسب محیط های سخت و با رطوبت بسیار بالا میباشد. این دستگاه دارای تابلو اکسترنال تمام استیل میباشد.

لباسشویی صنعتی ارگونومیک ارگونومیک بودن لباسشویی یک ضرورت است…

این دستگاه دارای ایستایی فوق العاده بالایی بوده که کمترین لرزش و در نتیجه کمترین سر و صدا رو داره، در ناحیه پنل دستگاه کاربر به راحتی دسترسی به پنل داره و در ناحیه جای پودر و مایع اگر از آپشن دوزینگ استفاده نکنید به راحتی دسترسی به منبع لیکویید دارید. در حالی که دستگاه کاملا صنعتی طراحی شده و قطعاتش از محکم و مقاوم و بهترین ها هست یک خانم با دستهای ظریفش به راحتی میتونه کاربر این دستگاه باشه چه بسا که کارمندان بسیاری از لاندری ها خانم ها هستند. 

ویژگی فنی لباسشویی صنعتی 

سیستم SMART BOOST چیست؟

اسمارت بوست قابلیت ترکیب ماده شوینده و آب قبل از وارد شدن به سبد لباسشویی هست که باعث شستشوی خیلی تمیز تر و فعال شدن آنزیم های مایع یا پودر قبل از وارد شدن آب به سبد میشود، همچنین این قابلیت باعث سریع تر شدن سرعت شستشو میشود(FAST WASH)، زیرا آب و مایع کاملا بافت یکپارچه ای به خود میگیرند بنابراین دیگه روی البسه خبری از شوره های باقی مانده از پودر های اشباع شده نیست.

اپشن smart boost ماشین لباسشویی صنعتی

جدول مشخصات فنی لباسشویی صنعتی

  مشخصات فنی لباسشویی های ایستاده و خوابیده صنعتی آکورد
مدل  AP20WV AP25WV AP30WV AP40WV AP50WV AP70WV AP60WH AP80WH AP100WH AP120WH AP150WH
ظرفیت  ۲۰ ۲۵ ۳۰ ۴۰ ۵۰ ۷۰ ۶۰ ۸۰ ۱۰۰ ۱۲۰ ۱۵۰
ورود آب سرد(اینچ) ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱-۱/۲ ۲
ورود آب گرم (اینچ) ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱-۱/۲ ۲
ورود بخار (اینچ) ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱
برق مورد نیاز (ولت/ هرتز) ۲۲۰-۵۰ ۲۲-۵۰ ۲۲۰-۵۰ ۲۲۰-۵۰ ۲۲۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۲۲۰,۳۸۰-۵۰ ۲۲۰,۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰
ارتفاع (cm) ۱۳۵ ۱۴۰ ۱۵۰ ۱۵۵ ۱۷۵ ۱۹۰ ۱۲۷ ۱۳۷ ۱۴۷ ۱۵۷ ۱۷۰
عرض (cm) ۸۰ ۸۶ ۹۴ ۱۰۴ ۱۱۶ ۱۲۸ ۱۰۵ ۱۱۵ ۱۲۵ ۱۳۵ ۱۴۵
طول(cm) ۱۱۵ ۱۰۱ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۶ ۱۱۵ ۲۴۰ ۲۴۰ ۲۴۰ ۲۷۰ ۲۷۰
وزن (kg) ۴۶۰ ۵۰۰ ۶۰۰ ۶۸۰ ۸۰۰ ۱۱۰۰ ۶۰۰ ۸۰۰ ۱۱۰۰ ۱۲۰۰۰ ۲۰۰۰
قطر سبد ۷۰ ۷۴ ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۱۰ ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۱۰ ۱۲۰
طول سبد ۵۲ ۵۶ ۶۰ ۶۱ ۶۱ ۷۲ ۱۲۳ ۱۲۳ ۱۲۳ ۱۲۳ ۱۳۵
خروجی آب (اینچ) ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲
سرعت شستشو ۳۵ ۳۵ ۳۵ ۳۲ ۳۰ ۳۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰
سرعت سانتریفیوژ  ۳۲۰ ۳۲۰ ۳۲۰ ۳۰۰ ۳۰۰ ۳۰۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۰
توان موتور (kw) ۱/۵ ۱/۵ ۱/۵ ۲/۲ ۳ ۵/۵ ۱/۵ ۲/۲ ۳ ۴ ۵/۵
قیمت (ریال) تماس بگیرید

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی اکورد 

 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۰ کیلویی 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۰ کیلویی تمام استیل و اتوماتیک با موتور اروپایی ۳۰۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان میباشد و این لباسشویی ۲۰ کیلویی صنعتی دارای مشخصات فنی smart boost و fast wash هست. 

دارای ابعاد کوچک هست اما با متریال صنعتی و قوی که بسیار مناسب برای خانه هایی با ظرفیت شستشوی بالا یا برای مراکز ماساژ، باشگاه های ورزشی، کشتی هایی که محدودیت ابعادی برای محل قرارگیری دارند، یا کلینک های جراحی محدود و… هستند. 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۵ کیلویی 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۵ کیلویی استیل و اتوماتیک ۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان میباشد و این لباسشویی ۲۵ کیلویی با قابلیت smart boost برای مراکزی مانند خشکشویی ها و لاندری ها با تراکم کاری متوسط مناسب هستند.

جاهایی که نیاز به دستگاهی دارند که بتواند فول شارژ پاسخگو باشد. بنابراین ماشین لباسشویی صنعتی ۲۵ کیلویی بهترین انتخاب برای آنها میباشد. 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۳۰ کیلویی 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۳۰ کیلویی استیل و اتومات ۳۶۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان میباشد و این لباسشویی ۳۰ کیلویی با قابلیت smart boost عموما برای جاهایی مناسب میباشد که تراکم کاری بالایی  دارند. 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۴۰ کیلویی 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۴۰ کیلویی اتوماتیک و استیل ۳۸۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان  میباشد لباسشویی ۴۰ کیلویی صنعتی با قابلیت های fast wash و smart boost ارائه میشود. 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۵۰ کیلویی 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۵۰ کیلویی استیل و هوشمند اتوماتیک ۴۳۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان  میباشد لباسشویی ۵۰ کیلویی عموما برای خشکشویی ها یا هتل ها و مراکزی که نیاز به شستشو با حجم بسیار بالا دارند توصیه میشود.

زیرا این دستگاه دارای ابعاد، وزن و توان کاملا صنعتی مبیاشد. بنابراین برای مراکزی که برای شستشو منسوجات زیادی دارند گزینه بسیار مناسبی است. 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۷۰ کیلویی 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۷۰ کیلویی  استنلس استیل و اتوماتیک ۵۱۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان  میباشد. لباسشویی ۷۰ کیلویی برای مراکزی توصیه میشود که میزان شستشو بسیار بالا باشد و نیاز به سانتریفیوژ داشته باشند. در موارد مشابه عموما توصیه میشود دستگاه هایی با ظرفیت پایین تر و تعداد بالاتر خریداری شود زیرا که بار استهلاکی تقسیم شده و در مواقع خارج یک دستگاه از خط، دستگاه دیگری میتواند جبران کار انجام دهد. اما در پروژه هایی که امکان نصب چند ماشین لباسشویی صنعتی نیست از یک دستگاه با ظرفیت بالاتر با دقت نصب مناسب میتوان بهره برد. 

خرید ماشین لباسشویی صنعتی

آیا از دسته بندی لباسشویی صنعتی دیجی کالا بخریم؟

زمان خرید لباسشویی صنعتی با توجه به نوع کار شما نوع دستگاه، ظرفیت و مدل آن توسط تیم فروش انتخاب شده و به شما پیشنهاد داده میشود و باید بدانید دستگاه صنعتی مانند ماشین لباسشویی خانگی اصولا به انتخاب خود شخص نمیباشد و نمیتوانید از طریق دسته بندی لباسشویی صنعتی دیجی کالا یا لباسشویی صنعتی ترب و یا دسته بندی های لباسشویی صنعتی دیوار و یا راهنمایی اشخاص دیگر خریداری کنید بلکه باید طبق توصیه های شرکت سازنده و تخصص های آن شرکت در زمینه مرتبط و شرایط استقرار شما (مثلا اگر در معدن، کشتی، کلینیک، باشگاه، کارخانه صنعتی، خشکشویی و… هستید انتخاب برای هرکدام متفاوت است.) و حیطه کاری شما انتخاب شود. 

ماشین لباسشویی صنعتی خارجی بخریم یا ایرانی ؟

اینکه ماشین لباسشویی صنعتی خارجی بخریم یا ایرانی برای بسیاری از خریداران پروژه ها، کارخانجات و  برخی از خشکشویی ها یک سردرگمی و سوال هست که خب نگرانی این موضوع کاملا با توجه به تجربه خرید تولیدات داخلی و لباسشویی صنعتی ساخت ایران قابل درک هست.

اما باید گفت که در مقوله ماشین الات لاندری چندین آیتم هست که باید به آنها توجه زیادی کرد:

آیتم هایی که باید قبل از خرید لباسشویی صنعتی به انها توجه کرد:

 • امکان سنجی نصب دستگاه لباس شوئی صنعتی در محل پروژه 
 • ارائه مشخصات فنی و برقی و ابعادی دقیق دستگاه مطابق محیط پروژه 
 • گارانتی کلیه قطعات و لوازم که در دستگاه های وارداتی امکان پذیر نیست
 • پشتیبانی پس از فروش برای کلیه ماشین آلات
 • تامین کلیه قطعاتی که ملزومات شماست
 • مقرون به صرفه نبودن هزینه های واردات

و همچنین اگر مجموعه شما دارای محدودیت یا شرایط خاصی هست توصیه میکنیم با یک شرکت مهندسی در این زمینه پیش بروید تا اینکه یک دستگاه لباسشویی خارجی خریداری کنید.

اگر چنین چالش هایی را ندارید میتوانید به راحتی لباسشویی صنعتی خارجی وارد کنید.

خرید ماشین لباسشویی صنعتی در تهران

بالا تر توضیح دادیم که لباسشویی صنعتی های اکورد در مدلهای اتومات با موتورهای آلمانی یا اروپایی تولید میشود و در ادامه با توجه به انتخاب مشتری و مشخصات فنی محیطی پروژه و نکات زیر انتخاب نهایی دستگاه اتفاق می افتد.

در زمان خرید لباسشویی صنعتی میتوانید بصورت آنلاین ثبت سفارش کنید بدون اینکه به بورس یا نمایندگی فروش لباسشویی صنعتی در تهران  مراجعه کنید به راحتی میتوانید کالای خود را ثبت کرده و از تمامی مراحل آماده سازی تا تحویل آن با خبر باشید.

در ضمن خرید از یک شرکت تولید کننده مزیت هایی مثل برخورداری از خدمات پس از فروش و گارانتی و وارانتی دارد.

لباسشویی صنعتی دست دوم (استوک) بخریم یا نه؟

لباسشویی صنعتی یکی از پرکارترین ماشین آلات لاندری است که در هر شارژ کل ظرفیت اسمی آن پر شده و از دور تند آن استفاده میشود، بنابراین این دستگاه بیشتر در چرخه استهلاک قرار میگیرد. قسمتی از دور سبد که محل قرارگیری درام میباشد که به آن اصطلاحا دیگ میگویند میبایست استیل باشد و در برخی تولیدات در صورت استیل نبودن پوششی از جنس اپوکسی درجه ۱ میباشد. این بخش در صورتیکه زنگ زده باشد کاربر نمیتواند آن را مشاهده کند، بنابراین باید کارشناسی شود. 

هنگام خرید لباسشویی صنعتی دست دوم باید به سن و سال دستگاه توجه ویژه ای شود، زیرا عمر مفید قطعات برقی و الکترونیکی نیز محدود است، الکتروموتور که یکی از قطعات مهم آن است میتواند دارای استهلاک و پیری باشد. 

با توجه به سن و سال دستگاه بخش های زیادی از دستگاه باید بررسی شود تا در معرض آب و مواد شوینده دچار پوسیدگی نشده باشد، مثل رینگ زیر درب، لوله های خروج فاضلاب، پوسیدگی درب و…. .

در نهایت تاب نداشتن شافت دستگاه را نیز باید بررسی کنید تا متوجه شوید در این دستگاه اضافه بار ریخته شده یا خیر، و این دستگاه بار اضافی متحمل شده است یا خیر که در این صورت سلامت بلبرینگ های آن نیز باید بررسی شود. 

انواع ماشین لباسشویی صنعتی عمودی و افقی

ماشین لباسشویی صنعتی ایستاده:

لباسشویی صنعتی های ایستاده از نوع درب از جلو میباشند مکانیزم در این حالت سیستم دستگاه تک محور میباشد و دستگاه دارای دور تند آبگیری و سیستم سانتریفیوژ میباشد و سیستم انتقال قدرت تسمه ای میباشد. این مدل متداول بوده که اکثرا در خشکشویی ها میبینید. این لباسشویی های صنعتی ایستاده در ظرفیت ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۷۰ ساخته میشوند. 

ماشین لباسشویی صنعتی خوابیده یا دو محور:

ماشین لباسشویی صنعتی خوابیده از نوع درب از بالا میباشد، دارای سبد به صورت خوابیده میباشند و درب دستگاه از وسط سبد میباشد. دستگاه دارای دو محور بوده و سیستم انتقال قدرت در این نوع ماشین آلات با نوع بالا متفاوت میباشد.

در لباسشویی های خوابیده پنل دستگاه و موتور آن در کناره های دستگاه قرار دارد. در این حالت دستگاه فاقد سانتریفیوژ میباشد و دستگاه آبگیر باید جداگانه در خط قرار گیرد. این مدل دستگاه در مراکزی که حجم البسه یا به کل شستنی های زیادی دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

مثل هتل های خیلی بزرگ، کارخانه های فولاد و پتروشیمی، بیمارستان ها و پادگان ها. این دستگاه ها در ظرفیت های ۶۰ ، ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۲۰۰ کیلویی تولید میشود. 

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی صنعتی 

جهت نصب لباسشویی صنعتی باید تکنسین های ما محل نصب را از لحاظ فنی کاملا بررسی کرده و به شما اطلاعات لازم و مورد نیاز را خواهند بدهند. برای نصب و راه اندازی پلان های مهندسی در اختیار شما قرار میگیرد که طبق آن امور فنی را پیش ببرید. 

سپس نصب کالا انجام شده و در زمان نصب آموزش کار با دستگاه به اپراتور داده میشود.

کاربرد ماشین لباسشویی صنعتی

 • لباسشویی صنعتی خشکشویی
 • لباسشویی صنعتی هتلی
 • پتوشور صنعتی برای پادگان و مراکز نظامی 
 • پتوشور صنعتی برای کارخانجات
 • پروژه های فولاد و پتروشیمی 
 • لباسشویی های سنگین شور برای معادن و صنایع 
 • تیکه شور یا انزیم شور برای تولیدی های پوشاک 
 • لباسشویی برای گاوداری و مزرعه ها 
 • برای خانه سالمندان و موسسه های توانبخشی
 • مراکز درمانی و جراحی محدود 
 • لباسشویی صنعتی برای صنایع غذایی
 • ماشین لباسشویی صنعتی در دارو سازی ها
 • سالن های ارایشی و ماساژ و باشگاه های بزرگ 
 • لباسشویی صنعتی کوچک برای کشتی ها و سکوهای نفتی 
 • و…

تجهیزات ماشین لباسشوئی صنعتی 

ایتم های مهم در ماشین لباس شویی صنعتی به شرح ذیل میباشند: 

 • کاور استیل بدنه
 • تابلو برق (کامل- با قطعات انحصاری و اورجینال)
 • PLC , HMI
 • اینورتر
 • بلبرینگ ها 
 • کاسه نمد 
 • شفت
 • نوع سبد
 • الکتروموتور  
 • درب و شیشه سکوریت 
 • مخزن SMART BOOST & Efficient Mix
 • محل نصب دوزینگ یا ورود دستی لیکوئید
 • تسمه 
 • فلکه و فولی 
 • هیدرواستات
 • شیر تخلیه 
 • شیر برقی های ورود و خروج 

مواد شوینده مورد استفاده در لباسشویی صنعتی 

مایع لباسشویی:

رایج ترین نوع ماده شوینده مورد استفاده در لباسشویی صنعتی مایع است که کمترین آسیب را به الیاف پارچه میرساند، میتواند بدون رایحه یا دارای رایحه باشد. اما عموما دارای هزینه بیشتری نسبت به پودر هست که بیشتر برای البسه حساس استفاده میشود. توصیه ما نیز استفاده از مایع های لباسشویی هست زیرا در پودر های لباسشویی به دلیل استفاده از ماده ای به نام سدیم فسفات معمولا دچار رسوب هایی در ماشین لباسشویی صنعتی شده و حتی آسیب هایی به البسه میزند. 

پودر لباسشویی:

برای شست و شوی البسه بسیار کثیف و یا لباس هایی که حاوی لکه های چربی و روغن است مناسب است. اما در صنعت استفاده از پودر نامرغوب به علت استفاده و شارژ زیاد توصیه نمیشود زیرا در استهلاک دستگاه و البسه نقش بسزایی دارد. علت آسیب هایی که به البسه و ماشین لباسشویی میزند را در بخش بالایی گفتیم. اما باید این نکته را در نظر گرفت که پودر لباسشویی مقرون به صرفه تر است. 

لکه بر تخصصی:

در هر لاندری ای با هر کاربری ای باید مواد لکه بر وجود داشته باشد، فرقی ندارد یک مغازه خشکشویی باشید یا لنژ یک هتل ۵ ستاره یا رختشویخانه یک بیمارستان شما باید پک لکه بر های تخصصی داشته باشید حتی اگر میز لکه بر مخصوص با تفنگی و لانس ندارید باید بتوانید از پس لکه هایی که روی البسه پرسنل و میهمانان و مدیران ایجاد میشود بر بیایید. پس هم باید لکه شناس باشید، هم باید جنس البسه را بشناسید هم باید یک پک کامل از حلال لکه خوب در پک مواد خود داشته باشید. 

لکه برها دو نوع هستند:

 1. لکه بر هایی که قاتل الیافند و تکستچر پارچه را خورده تا لکه را پاک کنند.
 2. لکه بر هایی که حلال ماده هستند و فقط روی لکه ایجاد شده تاثیر میگذارند. 

سفید کننده:

عموما از آب ژاول و سفید کننده ها در لاندری ها برای منسوجات سفید و لکه بری آن ها استفاده میشود اما باید در نظر داشت که آسیبی که استفاده از این دست مواد به البسه و ماشین لباسشویی صنعتی میزند به شدت زیاد هست. بنابراین در نظر داشته باشید اگر میخواهید در دراز مدت استفاده زیادی از این ماده داشته باشید باید تغییری در نوع آلیاژ دستگاه ایجاد شود. 

مواد نرم کننده:

نرم کننده ها که در سیکل های پایانی معمولا استفاده میشوند میتوانند بدون بو یا با رایحه های مختلف باشند اما نکته ای که در نرم کننده مهم است داشتن غلظت نرمال میباشد. زیرا این مایع ها در سایکل نهایی وقتی به البسه اضافه میشود اگر دارای غلظت بیش از اندازه باشد و در نهایت از روی البسه پاک نشود میتواند موجب الرژی و یا ماندن بو بیش از اندازه روی منسوجات شود که در هتل ها و یا تولیدی ها تبعات آن جالب نیست. 

در خشکشویی ها ایجاد آلرژی برای افراد میتواند مشکلاتی برای آن مغازه به دنبال داشته باشد. 

گارانتی لباسشویی صنعتی آکورد چند سال است؟

گارانتی کلیه لباسشویی صنعتی های آکورد ۳۶ ماه است.

نحوه کار با لباسشویی صنعتی رو چجوری آموزش ببینیم؟

نحوه کار با لباسشویی صنعتی رو حتی اگر بلد نباشید زمان نصب تکنسین های آکورد به صورت کامل به شما آموزش میدن. پس نگرانی ای از بابت کاربری و اپراتوری دستگاه نداشته باشید.

اگر لباسشویی صنعتی به ایراد فنی برخورد چه کار کنیم؟

کلیه ایرادات فنی رو فورا به واحد خدمات پس از فروش ارجاع بدید تا کارشناسان ما پیگیر نقص فنی باشند و سریعا آن را برطرف کنند.
پشتیبانی هم به صورت تلفنی هم به صورت حضوری انجام میشود.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی آکورد چقدر است؟

کلیه لباسشویی های صنعتی آکورد و محصولات دیگر دارای قیمت بروز میباشند که در اول صفحه هرکدام تگ قیمت مشخص است.

چطوری میتونیم ثبت سفارش انجام بدیم؟

جهت ثبت سفارش با تلفن ۰۹۹۶۱۲۶۸۳۵۸ تماس بگیرید، کارشناسان ما در رابطه با نحوه سفارش شمارا راهنمایی میکنند.

از کجا بفهمیم بهترین قیمت برای من کدامیک است؟

اگر منسوجات ورودی به لاندری خود را میدانید کافییست با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از آن راهنمایی های لازم را دریافت خواهید کرد.

آیا این کالا امکان صادرات دارد؟

بله این دستگاه ساخت ایران بوده و دارای مجوز های لازم جهت صادرات نیز میباشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *