اتو پرس صنعتی

اتو پرس صنعتی آکورد یکی از لوازم و تجهیزات خشکشویی، رختشویخانه های صنعتی، لاندری بیمارستان و… میباشد. اتو پرس در طرح هوفمن آمریکا طراحی و ساخته شده است. استفاده از پرس بخار در هر لاندری امری ضروری می باشد. دستگاه اطو پرس صنعتی در بین بخار کاران به دستگاه پرس کلاغی (اتو پرس کلاغی) معروف می باشد. کلاغی از قدیم الایام در یک واحد خشکشویی تهیه و به کار گرفته می شد.

مطالعه بیشتر

ماشین لباسشویی صنعتی

لباسشویی صنعتی آکورد در مدل های اتوماتیک و تمام استیل که دارای آپشن smart boost و آپشن fast wash میباشد که کاملا محافظ الیاف میباشد و این دستگاه مجهز به PLC و HMI میباشد.

مطالعه بیشتر

خشک کن صنعتی

خشکن صنعتی آکورد دارای بدنه تمام استیل و ترموستاتیک با موتور اروپایی و توری پرزگیر استیل و قابلیت تجدید پذیری انرژی گرما، و خشک کردن در زمان کوتاه تری، درب استیل بزرگ و شیشه سکوریت با قابلیت تعویض بسیار آسان

مطالعه بیشتر

عفونی شور دو درب

عفونی شور تمام استیل و تمام اتوماتیک آکورد دارای PLC و HMI لمسی میباشد که قابل برنامه ریز جهت استفاده برای داروسازی ها و بیمارستان ها و مراکزی میباشد که البسه اغشته به مواد خاصی دارند.

مطالعه بیشتر

آبگیر صنعتی لباس

آبگیر صنعتی آکورد تمام استنلس استیل ۳۰۴ ، موتور اروپایی و دارای تابلو برق اتومات و و ترمز برقی ، میکروسوئیچ درب میباشد که اطمینان کاربری را بسیار بالا میبرد. دارای بالانس بسیار بالا میباشد.

مطالعه بیشتر

دیگ بخار آکورد

دیگ بخار  دیگ بخار (steam boiler) چیست؟ دیگ بخار آکورد (steam boiler) یک محفظه فولادی است که برای تولید بخار از آب به کار می‎رود و…

مطالعه بیشتر